Клініка БРАСС, Івано-Франківськ

Програма “Цінуй життя. Дбай про себе”

Гаслом клініки “БРАСС” є: «Якщо Ви маєте будь-яку проблему зовнішності – ми вирішимо її за доступну ціну або порадимо, де і хто Вашу проблему вирішить».

Суть соціальної програми “Цінуй життя. Дбай про себе” клініки косметології «БРАСС. Здорова шкіра» полягає в такому.

Один раз на місяць ми збираємо консиліум всіх лікарів клініки (терапевт, дерматолог, трихолог, хірург, судинний хірург, гінеколог, лікар УЗД, венеролог, ортопед-травматолог, косметолог, психолог) і запрошуємо всіх, хто має ті чи інші побажання щодо покращення самопочуття або потребу в усуненні будь-якої проблеми зовнішності – пройти безкоштовно консультацію щодо усунення цих проблем. Для клієнта це означає, що він отримає відповідь на запитання – чи можливо усунути недолік (те, що викликає незадоволення своєю зовнішністю або станом здоров’я), яка тривалість, складність та вартість лікування. При чому ми обіцяємо, що навіть якщо ми зрозуміємо, що не зможемо досягнути потрібного клієнту результату – ми обов’язково порекомендуємо йому місце і фахівців, які такими проблемами займаються. Для забезпечення анонімності консультація побудована так, що під час неї клієнт спілкується тільки з одним лікарем-координатором, який аналізує проблему, з якою клієнт звернувся – і скеровує до лікаря вузької спеціалізації (всі лікарі в цей день є присутні в клініці і можуть надати консультацію з приводу проблеми). Таким чином, за один візит клієнт отримує консультацію декількох спеціалістів з приводу свого індивідуального випадку. При цьому клієнт спілкується з кожним лікарем окремо, тому немає фактору незручності як у випадку, коли про проблему треба говорити одночасно групі лікарів. Список проблем, які ми вирішуємо, є великим – від незрозумілих утворень на шкірі, до поганих запахів тіла, до тих чи інших порушень естетики статевих органів, порушених пропорціях обличчя, вроджених вад, проблем з ростом або відсутністю волосся, проблем із естетикою зубів, кистей рук та інші проблеми людського тіла (повніший список проблем є за посиланням https://brass.if.ua/konsiliumi-vidrodzhuyemo-krashhi-traditsiyi-meditsini/).

Пріорітетним для нас є те, щоб наша робота з зовнішністю не погіршувала самопочуття та здоров’я клієнта. Ми робимо все можливе для того, щоб і відразу після корекції або лікування, через рік і далі клієнт почував себе добре і в плані задоволення зовнішністю, і в плані здоров’я. Наша мета – досягнути постійного стану гармонії самопочуття, впевненості в собі та краси клієнта.

Нашим гаслом є: «Якщо Ви маєте будь-яку проблему зовнішності – ми вирішимо її за доступну ціну або порадимо, де і хто Вашу проблему вирішить».

Фраза «за доступну ціну» означає те, що в більшості випадків вартість корекції зовнішності співрозмірна з вартістю 10 днів курорту Єгипту або Туреччини або з середньою вартістю сучасного смартфону. Але задоволення від того стану самопочуття та стану зовнішності, про яку Ви мрієте, може тривати набагато довше порівняно із задоволенням від нового смартфону.

Для того, щоб безкоштовно пройти описану консультацію – достатньо надіслати онлайн заявку на сайті brass.if.ua або зателефонувати адміністратору клініки “БРАСС. Здорова шкіра” за телефоном 095 585 74 78, повідомивши про те, що Ви хочете записатися на консультацію по програмі “цінуй життя”. Анонімність гарантуємо.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео