Клініка БРАСС, Івано-Франківськ

Про нас

Клініка косметології "Клініка БРАСС"

Місія закладу - давати можливість людям, які хочуть виглядати та почувати себе молодими – отримувати безпечні медичні послуги від команди професіоналів з використанням новітнього світового досвіду та технологій

«Клініка БРАСС» – сучасниймедичний заклад, завдання якого - робити Вас красивими та молодими незалежно від віку, щасливими та усміхненими.

Для повного розуміння діяльності клініки, принципів її роботи, взаємодії з партнерами, основних засад функціонування та прийняття рішень кожним учасником колективу нашого медичного закладу, ми подаємо основні стратегічні орієнтири – місію, бачення, цінності, принципи роботи на ринку та принципи роботи в компанії.

Вказані орієнтири є розроблені на загальних зборах колективу нашого закладу, і кожен учасник вніс свій вклад у їх формулювання. Ми розуміємо нашу відповідальність перед нашими пацієнтами та перед середовищем, в якому ми працюємо – тому ми відкрито публікуємо ті принципи, які ми сповідуємо та на які ми рівняємося.

Наша місія.

Давати можливість людям, які хочуть виглядати та почувати себе молодими – отримувати безпечні медичні послуги від команди професіоналів з використанням новітнього світового досвіду та технологій.

Наше бачення:

- загальне: Заклад, який здійснює комплексні складні роботи щодо усунення недоліків зовнішності, використовуючи передовий світовий досвід та взаємодію медичних фахівців різних спеціальностей, а також ділиться своїм досвідом з колегами.

- щодо співробітників: наша клініка – це місце, яке надає можливість молодим лікарям працювати і постійно навчатися, а також ділитися досвідом з іншими лікарями.

- щодо асортименту послуг: взаємодія фахівців різних спеціальностей дає нам можливість комплексно працювати на тим, щоб клієнт почував себе молодим та здоровим.

- щодо партнерів: ми працюємо і готові працювати з іншими медичними та не медичними установами, в основу яких покладено спільні цінності і сумісна з нашою мета.

- щодо рівня цін: ми з розумінням ставимося до економічного становища в нашій країні, тому пропонуємо пільгові умови надання послуг тим, хто цього потребує.

- щодо результатів: ми завжди працюємо на результат. Наш основний принцип – надати людині послугу з тими результатами, які максимально відповідають потребам пацієнта.

Наші цінності:

- здоров’я та безпека пацієнта та лікаря;

- якість – право на існування на ринку має тільки та медична установа, яка надає професійні медичні послуги;

- різноманітність – ми розуміємо, що одну і ту ж проблему можна вирішити різними способами. Серед різних варіантів ми обираємо той, який найкраще підходить в кожній конкретній ситуації;

- ентузіазм – кожна процедура виконується з любов’ю, в неї вкладається душа. Кожна процедура робиться так, ніби самому собі;

- співпраця – обговорення проблем колегіально;

- відповідальність – ми колектив, в якому кожен з нас несе відповідальність і за свої особисті дії, і за дії всієї організації;

- особисті якості – завжди залишатися людиною.

Наші принципи роботи на ринку:

- не нашкодити пацієнту;

- не нашкодити оточенню;

- принцип нерозголошення інформації про пацієнтів;

- в “Клініці БРАСС” не рекомендують “зайвих” (часто дорогих) процедур чи аналізів – наше завдання допомогти пацієнту, а не отримати максимум грошей;

- працювати грамотно, ефективно, наполегливо;

- завжди мати власну думку;

- бути самокритичним;

- не опускати рук при появі труднощів;

- постійно навчатися чомусь новому;

- співпрацювати з іншими установами;

- не боятися відповідальності;

- слідкувати за ринком медичних послуг;

- реагувати на будь-які зміни на ринку, бути постійно готовим до змін.

Наші принципи роботи в компанії:

- нести відповідальність за свої дії або бездіяльність;

- набиратись досвіду для розуміння того, що працює, а що – ні;

- постійно прагнути вдосконалення вмінь та знань;

- з повагою і розумінням ставитись як до своїх колег, так і до пацієнтів;

- прагнути до того, щоб у місті Івано-Франківськ та за його межами про нас знали та впізнавали якомога більше людей;

- ми – команда, а отже повинні підтримувати один одного – тільки тоді ми досягнемо успіху. 

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео